Boys basketball
Jefferson at Tampa Prep, 5
American Collegiate at Bishop McLaughlin, 7
Seven Rivers Christian at Lakeside Christian, 7
Bayshore Christian at Tampa SLAM, 7
South Sumter at Central, 7
Keswick Christian at North Tampa Christian Academy, 7:30
Lake Weir at Weeki Wachee, 7:30
Gulf at Brooks DeBartolo, 7:30
Pasco at Hudson, 7:30
Sunlake at East Lake, 7:30
Northside Christian at Clearwater Central Catholic, 7:30
Universal Academy at Hernando Christian, 7:30
Cambridge Christian at Canterbury, 7:30
Osceola at St. Petersburg, 7:45
Tarpon Springs at Palm Harbor University, 7:45
Lakewood at Northeast, 7:45
Pinellas Park at Gibbs, 7:45
Boys soccer
Seven Rivers Christian at Hernando Christian, 4
Universal Academy at Bayshore Christian, 6
Calvary Christian at Tampa Prep, 6
Wharton at Wesley Chapel, 6
Armwood at Lennard, 6
King at Steinbrenner, 6
Gibbs at Anclote, 6:30
Lakeside Christian at Northside Christian, 7
Chamberlain at Leto, 7
Bloomingdale at Sunlake, 7
Cypress Creek at Zephyrhills, 7
Mitchell at Shorecrest, 7
Plant at Durant, 7
St. Petersburg Catholic at Keswick Christian, 7:30
Gulf at Fivay, 8
Pinellas Park at Northeast, 8
Girls basketball
Seven Rivers Christian at Lakeside Christian, 5
Keswick Christian at North Tampa Christian, 6
Universal Academy at Hernando Christian, 6
Tampa Catholic at St. Petersburg Catholic, 6
Northside Christian at Clearwater Central Catholic, 6
Newsome at Berkeley Prep, 6
Sunlake at East Lake, 6
Springstead at Cypress Creek, 6:30
Tampa Prep at Wesley Chapel, 6:30
Cambridge at Bradenton Christian, 7
Nature Coast at Mitchell, 7
Boca Ciega at Osceola, 7
Anclote at Pasco, 7
Land O’ Lakes at Tarpon Springs, 7:30
Pinellas Park at Indian Rocks Christian, 7:30
Wiregrass Ranch at River Ridge, 7:30
Zephyrhills at Gulf, 7:30
Dunedin at Clearwater, 7:30
Girls soccer
Canterbury at Northside Christian, 5
St. Petersburg Catholic at Keswick Christian, 5:30
Gulf at Fivay, 6
Tampa Prep at Tampa Catholic, 6
Mitchell at Anclote, 6
Hollins at Osceola, 6
Pinellas Park at Northeast, 6
Tarpon Springs at St. Petersburg, 6:30
Lecanto at Weeki Wachee, 7:30
Clearwater at Largo, 8
Tarpon Springs at St. Petersburg, 8
King at Steinbrenner, 8