Connect with us

General

Final volleyball stats

Published

on

Statistics for the 2020 volleyball season were compiled from MaxPreps.

Hitting percentage

.496 OH/DS Kylie Stroehlein, Sr., Sickles

.486 MH/OH Kylie Ciani, Jr., Sunlake

.448 MB/OH Elizabeth McDonald, Jr., Mitchell

.432 MB Bella Bonatakis, Jr., Wharton

.417 OH Gracie Kiser, Sr., Tampa Prep

.401 OH Audrey Koenig, Sr., Bishop McLaughlin

.381 MH Kaley Preston, Jr., Tampa Bay HEAT

.368 MB/OH Brooke Green, So., Clearwater Central Catholic

.366 OH/DS Brette Haymann, Sr., Sunlake

.365 MH Olivia Aniol, Jr., East Lake

.357 MB/OH Liv Mogridge, Jr., Steinbrenner

.356 OH/DS Mila Yarich, Sr., Robinson

.340 OH Sydney Jackwin, Jr., Keswick Christian

.322 OH/MB Erika Spankus, So., Tarpon Springs

.320 OH Rylee Johnson, So., Tampa Prep

.317 OH Mallory Smith, Jr., Plant City

.314 RS/OPP Maddie Snider, So., Bishop McLaughlin

.312 MH Reese Friar, Jr., Plant 

.311 OH/L Gia Padilla, Sr., Carrollwood Day

.304 MH Chloe Adams, Sr., Newsome

.297 MH Zoi Evans, Sr., Wiregrass Ranch

.289 RS Olivia Dal Sasso, Jr., Osceola

.282 MH/OH Chloe Danielson, So., Wesley Chapel

.276 OPP/S Jordan Danielson, Sr., Wesley Chapel

.275 OH/RS Emma Hennessee, Sr., Tampa Catholic

.269 OH/OPP Kasey Singer, Sr., Clearwater Central Catholic

.267 MH/RS Emilia Harding, Sr., Northside Christian

.257 MB/OH Mikayla Way, So., Fivay

.254 OH Alexa Kosmopolis, Jr., Newsome

.251 OH/OPP Jordan Bunce, So., St. Petersburg

.249 OPP/OH Kylie White, Sr., Clearwater Central Catholic

.248 OH Brenna Reinhard, Sr., East Lake

.246 OH Mia Saavedra, So., Tampa Bay HEAT

.246 MB Lauren Cook, So., Keswick Christian

.243 OH Valentina Echeverri, Jr., East Lake

.241 OH Sandy Cao, Sr., Osceola

.240 OH/OPP Kate Youmans, Sr., St. Petersburg

.238 S/OPP Gabrielle Spankus, Jr., Tarpon Springs

.236 OH Noelle Walsh, Jr., Calvary Christian

.236 OH Johanally Sosa, Sr., Wharton

.236 MB Ezzie Thompson, So., Bishop McLaughlin

Kills per set

5.3 OH/OPP Audrey Koenig, Sr., Bishop McLaughlin

5.0 OH/DS Kylie Stroehlein, Sr., Sickles

5.0 OH Gracie Kiser, Sr., Tampa Prep

5.0 MB/OH Makayla Way, So., Fivay

4.9 OH/L Gia Padilla, Sr., Carrollwood Day

4.5 OH Sydney Jackwin, Jr., Keswick Christian

4.4 OH/MH Kristen Pizzano, Jr., Weeki Wachee

4.4 OH/RS Emma Hennessee, Sr., Tampa Catholic

4.2 MB/OH Elizabeth McDonald, Jr., Mitchell

4.1 OH/MB Erika Spankus, So., Tarpon Springs

4.0 MH/OH Kylie Ciani, Jr., Sunlake

3.8 OH Noelle Walsh, Jr., Calvary Christian

3.7 OH Olivia Balogh, Sr., Tampa Bay HEAT

3.7 OH/DS Mila Yarich, Sr., Robinson

3.6 RS/OPP Maddie Snider, So., Bishop McLaughlin

3.6 OH Erin Morrissey, Sr., Plant

3.5 OH/DS Brette Heymann, Sr., Sunlake

3.4 MH Olivia Aniol, Jr., East Lake

3.4 OH/DS Lauren Cairo, So., Calvary Christian

3.4 Emilia Harding, Sr., Northside Christian

3.4 OH/RS Jasmine Welton, Jr., Carrollwood Day 

3.2 OH Sarah Young, Sr., Canterbury

3.1 OH Johanally Sosa, Sr., Wharton

3.1 OH Rylee Johnson, Sr., Tampa Prep

3.1 MB/OH Brooke Green, So., Clearwater Central Catholic

3.1 OH Sandy Cao, Sr., Osceola

3.0 OH/OPP Kate Youmans, Sr., St. Petersburg

3.0 MB Chayla Wade, Jr., Fivay

3.0 OH Kinsley Warbritton, So., Academy of the Holy Names

2.9 RS/OH Grace Colleran, Jr., Weeki Wachee

2.9 MB/OH Liv Mogridge, Jr., Steinbrenner

2.9 OH/OPP Kasey Singer, Sr., Clearwater Central Catholic

2.9 OH Valentina Echeverri, Jr., East Lake

2.8 OH Mallory Smith, Jr., Plant City

2.8 OH Brenna Reinhard, Sr., East Lake

2.8 OH/MB Mackenzie Meyers, Sr., Hernando Christian

2.8 MB Bella Bonatakis, Jr., Wharton

2.8 OH Madalyn Finstein, Sr., Middleton

2.7 OH Campbell Halme, So., Academy of the Holy Names

2.7 OH/RS Ava Swain, Jr., Berkeley Prep

2.7 MH/OH Chloe Danielson, So., Wesley Chapel

2.7 OH Cayla Heckroth, Jr., Mitchell

Assists per set

12.2 S Victoria Hensley, So., Clearwater Central Catholic

12.1 S Nicla Gentile, Sr., Weeki Wachee

10.6 S Nicole Robison, Sr., St. Petersburg

10.4 S Taylor Parks, Fr., Calvary Christian

9.8 S Naomi Chinchar, Fr., Bishop McLaughlin

9.2 S Charlotte Llewellyn, Sr., Newsome

9.1 S Sydney Ginaitt, Jr., Newsome

8.9 S Victoria Padilla, Fr., Sickles

8.5 S Elizabeth Southard, Sr., Tampa Bay HEAT

8.0 S/RS Mandy Knipp,Jr., Steinbrenner

7.9 S Hannah Jantomaso, 8th, Keswick Christian

7.8 S Cheyenne Rossman, Sr., River Ridge

7.3 S Riley Sipperly, Sr., Tampa Catholic

7.1 RS/OH Faith Jetter, So., Fivay

6.9 S Georgia Lowe, Jr., Plant 

6.4 S Alexandra Postlethwait, Sr., Tampa Prep

6.4 S Emma Futch, Jr., Strawberry Crest

6.2 S Lexie Alstott, Jr., Northside Christian

6.1 S Morgan Garlick, Jr., Academy of the Holy Names

5.9 S Kristen McElroy, Jr., Nature Coast

5.8 S Courtney Klukowski, Jr., Hernando Christian

5.7 S/RS Ariya Harris, Sr., Riverview

5.6 S Sophie Fleeger, Sr., Plant

5.6 S/RS Olivia Rabinowitz, Jr., Berkeley Prep

5.5 S/RS Kyla Barker, Sr., Osceola

5.4 S Bella Baldyga, Jr., Mitchell

5.3 S Maddie Avergonzado, Jr., East Lake

5.2 S/DS Kacy Krig, Sr.,Carrollwood Day

5.1 S Asil Qandil, So., Boca Ciega

5.1 S/OPP Yalianie Rojas, Jr., Carrollwood Day

5.1 S/OPP Kayla Baer, Jr., Wiregrass Ranch

4.8 S Isabel Reynolds, Jr., Steinbrenner

4.7 S Janessa Bailey, Sr., Academy of the Holy Names

4.7 S Jill Tanke, Sr., Robinson

4.6 L/RS Sheisa Villegas, Sr., Sickles

4.5 S Nicole Fowler, Jr., Osceola

4.4 OPP/S Jordan Danielson, Sr., Wesley Chapel

4.3 S/RS Ava Connors, So., Mitchell

4.3 S/RS Eva Oyola, Jr., Plant City

4.3 S Louella Taufer, Sr., East Lake

4.3 S/RS Maya Houston, Sr., Sunlake

Aces per set

1.7 S/OH Kalesta Barreto, Jr., Leto

1.6 DS/L Tatum Pope, So., Sickles

1.3 OH Emma Chapman, Sr., Bayshore Christian

1.2 MH/OH Sage Sharpe, So., Leto

1.1 OH Jeilin Robinson, Jr., Middleton

1.1 OH/DS Mila Yarich, Sr., Robinson

1.0 OH/RS Cyrianna Lee, So., Tampa SLAM

1.0 MB Lauren Cook, So., Keswick Christian

1.0 OH Sydney Jackwin, Jr., Keswick Christian

1.0 OH Denisse Rivera, Jr., Wharton

0.9 S/OH Morgen Talley, 8th, Canterbury

0.9 L/RS Sheisa Villeges, Sr., Sickles

0.9 S Jill Tanke, Sr., Robinson

0.9 OH/OPP Campbell Fish, 8th, Indian Rocks Christian

0.9 MH/OH Julienne Roa, Fr., Tampa SLAM

0.9 L/DS Mia Triglia, Fr., Fivay

0.8 S Victoria Padilla, Fr., Sickles

0.8 S Cheyenne Rossman, Sr., River Ridge

0.8 L/S Coral Dastas Marcial, Fr., Sumner

0.8 S/OPP Gabrielle Spankus, Sr., Tarpon Springs

0.8 S/RS Abigail Voehl, Jr., Bloomingdale

0.8 S/RS Ariya Harris, Sr., Riverview

0.8 S Victoria Hensley, So., Clearwater Central Catholic

0.8 OH Emma Hatcher, Jr., Land O’ Lakes

0.8 RS/OH Grace Colleran, Jr., Weeki Wachee

0.8 OH/MB Mackenzie Meyers, Sr., Hernando Christian

0.7 L Ashton Bates, Jr., Hernando Christian

0.7 S Sydney Ginaitt, Jr., Newsome

0.7 OH Gracie Stanley, Sr., Land O’ Lakes

0.7 OH Taylor Marks, Jr., Wesley Chapel

0.7 MB/OH Elizabeth McDonald, Jr., Mitchell 

0.7 S/RS Jingyi Fan, Jr., Bayshore Christian

0.7 S Bella Baldyga, Jr., Mitchell

0.7 RS/S Katelyn Strickland, Jr., Strawberry Crest

0.7 S Peyton Kenny, Sr., Wharton

0.7 MH/MB Rileigh Robert, Sr., Plant City

0.7 S/RS Sydney Walker, So., Bayshore Christian

0.7 L/DS Mahi Nomula, Sr., Middleton

0.7 OH/RS Kierra Middleton, Sr., River Ridge

0.7 OH/DS Kylie Stroehlein, Sr., Sickles

0.7 OH Emilie Vendrone, Jr., Sickles

0.7 S/RS Ashlyn Going, So., Pinellas Park

Blocks per set

1.3 MH/RS Gwen Tippin, So., Sickles

1.3 MH Alex Friebolin, Jr., Strawberry Crest

1.3 MH Zoi Evans, Sr., Wiregrass Ranch

1.3 MH/OH Sage Sharpe, So., Leto

1.2 MH/OH Kylie Ciani, Jr., Sunlake

1.2 MH Katie Kemp, Sr., Robinson

1.2 MH Olivia Aniol, Jr., East Lake

1.2 MB/OPP Jenna Davis, Sr., St. Petersburg

1.2 MH Bella Bonatakis, Jr., Wharton

1.1 MB Tayten Moore, Fr., Canterbury

1.1 Morgen Talley, 8th, Canterbury

1.1 OH/RS Casey Ingram, Jr., Robinson

1.0 MB Camryn Carlo, Sr., Berkeley Prep

1.0 MB Maddie Newton, So., Tampa Prep

1.0 S/OH Kalesta Barreto, Jr., Leto

0.9 MH Maddie Hill, Jr., Robinson

0.9 MB/OH Liv Mogridge, Jr., Steinbrenner 

0.9 MB Candra Stephenson, Sr., Tampa Bay HEAT

0.9 MH/OH Alice Stryker, So., Sunlake

0.9 MB/OPP Madelyn Davis, Sr., St. Petersburg

0.9 MB/OH Brooke Green, So., Clearwater Central Catholic

0.9 MH/OH Chloe Danielson, So., Wesley Chapel

0.8 MH/OH Mia Holder, Jr., Sickles

0.8 MB/RS Becca Bach, Sr., Steinbrenner

0.8 OH/MB Payton Cushman, Fr., Canterbury

0.8 MH Jada Norton, Sr., Hernando Christian

0.8 MH/RS Jaidynce Linduski, So., Land O’ Lakes

0.8 MB/OH Lilou Stegeman, Sr., Steinbrenner

0.8 MB Kinnah Kreidler, So., Mitchell

0.8 MB Camryn McClendon, Sr., Academy of the Holy Names

0.8 MB Chayla Wade, Jr., Fivay

0.8 MH Hazel Alevok, 8th, Northside Christian

0.7 MH/OH Amiya Oliver, Sr., Wesley Chapel

0.7 OH/MB Mackenzie Meyers, Sr., Hernando Christian

0.7 MH Emma Letourneau, Fr., Pasco

0.7 MB Ezzie Thompson, So., Bishop McLaughlin

0.7 MB/OH Ivanna Zojovic, So., Tampa Prep

0.7 OH/MH Madison Colston, So., Pinellas Park

0.7 S Victoria Hensley, So., Clearwater Central Catholic

0.7 MH Kendall Webber, So., Northside Christian

0.7 MH Reese Friar, Jr., Plant

0.7 MH/RS Emilia Harding, Sr., Northside Christian 

Digs per set

6.7 L Olivia Hart, Fr., Tampa Prep

6.5 L Daylian Palermo, Fr., Tampa SLAM

6.4 L Victoria Gray, Jr., Weeki Wachee

5.8 L Livvi Harting, Jr., St. Petersburg

5.6 OH Emma Chapman, Sr., Bayshore Christian

5.5 L Brooke Arnold, Jr., Riverview

5.3 L Ashton Bates, Jr., Hernando Christian

5.0 DS Madi Espy, Jr., Steinbrenner

5.0 L/DS Jessie Golden, Jr., Carrollwood Day

4.9 L/DS Gabby Nestor, Sr., Northside Christian

4.9 DS/L Tatum Pope, So., Sickles

4.8 L/DS Lizzy Ellis, Sr., Sunlake

4.7 OH/RS Cyrianna Lee, So., Tampa SLAM

4.6 L/DS Alexis Taylor, Sr., Wiregrass Ranch

4.5 RS/S Victoria Hornedo-Diaz, Fr., Tampa SLAM

4.4 L/DS Sophie Mahaz, Sr., Calvary Christian

4.4 OH/MB Mackenzie Meyers, Sr., Hernando Christian

4.4 L/DS Adrianna Lopez, Sr., Bishop McLaughlin

4.3 L Olivia Mortellaro, Sr., Academy of the Holy Names

4.2 DS/L Araceli Wakefield, Jr., Tampa Catholic

4.2 DS Avery Lewis, Jr., Mitchell

4.2 L/DS Sophia Kotsovolos, Jr., Plant

4.2 L/DS Jasmin Blossfield, Jr., Fivay

4.1 L Elisa Landry, Jr., Middleton

4.1 L/DS Isabella Lane, So., Pasco

4.1 L/DS Sabrina Sessa, Sr., Nature Coast

4.1 DS/OH Natalia Burgos-Castro, 8th, Tampa SLAM

4.1 DS Karsten Mohr, Sr., Mitchell

4.0 L Maleea Zeto, Jr., Strawberry Crest

3.9 L/DS Taylor Loope, Jr., Osceola

3.9 L Brea Simmons, Sr., Plant City

3.9 OH Emilie Vendrone, Jr., Sickles

3.9 OH/MB Daleerae Mottahedah, Sr., Hernando Christian

3.8 L/S Coral Dastas Marcial, Fr., Sumner

3.7 L Devyn Menne, Sr., River Ridge

3.7 DS Sydney Vosen, Jr., Clearwater Central Catholic

3.6 OH Noelle Walsh, Jr., Calvary Christian

3.6 L Maya Bickford, So., Canterbury

3.6 L/DS Marli Rose, Fr., Bayshore Christian

3.5 OH Sage Tannoia, Sr., Hernando Christian

3.5 OH/DS Kylie Stroehlein, Sr., Sickles

3.5 MB Chayla Wade, Jr., Fivay 

Baseball

Baseball: Region final recap

Published

on

Class 7A

For the full playoff bracket click here.

Scoreboard

Durant 2, Kissimmee Osceola 1

Prime time performers

P/1B Alex Canney, Sr., Durant: Threw 2 ⅔ scoreless innings, allowing two hits while striking out five in a win over Kissimmee Osceola. 

P Sean Hermann, Sr., Durant: Pitched 4 ⅓ innings in relief, allowing four hits and one unearned run while striking out six in a win over Kissimmee Osceola. 

C/UTIL Dylan LaPointe, So., Durant: Hit a solo homer in the fourth inning that proved to be the difference in a win over Kissimmee Osceola.

Friday’s state semifinal schedule

Durant vs. Spruce Creek, 10

Class 6A

For the full playoff bracket click here.

Scoreboard

Bloomingdale 4, Naples Gulf Coast 3

Prime time performers

INF/P Gabe Garrett, Sr., Bloomingdale: Ended up 2-for-4 with two RBIs and a run scored ain a win over Naples Gulf Coast.

OF Drake Harman, Jr., Bloomingdale: Went 2-for-4 with an RBI in a win over Naples Gulf Coast.

INF Colby Shelton, Jr., Bloomingdale: Finished 2-for-4 with a double and an RBI in a win over Naples Gulf Coast.

Friday’s state semifinal schedule

Bloomingdale vs. Palm Beach Dwyer, 7

Class 2A

For the full playoff bracket click here.

Scoreboard

Sarasota Out-of-Door 4, Bishop McLaughlin 1

Mount Dora Christian 5, Seffner Christian 4 (eight innings)

Prime time performers

1B/P Dylan Cheeley, Sr., Seffner Christian: Went 2-for-3 with a triple, an RBI and a run scored in a loss to Mount Dora Christian.

OF Clay Odiorne, Sr., Seffner Christian: Hit a three-run homer in a loss to Mount Dora Christian.

Continue Reading

Baseball

Baseball: Region final breakdown (7-6A, 2A)

Published

on

The baseball playoffs continue Saturday with region final games in Classes 7A-6A and 2A. Admission is $7. Here is the schedule with outlooks for each area game, as well as team leaders for each matchup.

Class 7A

Kissimmee Osceola (20-7) at Durant (21-5), 7

Cougars ace Sean Hermann threw 53 pitches in Wednesday’s region semifinal win over Sarasota Riverview. That means he needed just two days rest under the Florida High School Athletic Association’s pitch count policy and is available for the final. Durant, which has won eight of its last nine games, does have some momentum. The Kowboys are on a similar  late-season streak, winning 10 of their last 11. 

Team leaders

CategoryKissimmee OsceolaDurant
Batting averageBryan Avila .393Dylan LaPointe .397
RBIsJosean Sanchez 21Dylan Lapointe 22
Home runsJosean Sanchez 2Luke Scolaro 2
ERAManuel Lopez 1.14Sean Hermann 0.42
StrikeoutsManuel Lopez 72Sean Hermann 120

Class 6A

Bloomingdale (21-6) at Naples Gulf Coast (16-11), 7

The Bulls are in the region final for the first time since 2014. Bloomingdale got to this point by winning close games. Two of the Bulls’ last three wins were decided by a run. The Sharks are making their first region final appearance since 2017. They have won five straight thanks to stellar pitching and defense that has posted two straight shutouts and has allowed just four runs during that stretch. 

Team leaders

CategoryBloomingdaleNaples Gulf Coast
Batting averageDrake Harman .400Jean Cuello .328
RBIsMarlon Bowen 22Lorenzo Soto 13
Home runsColby Shelton 5Three players tied with one.
ERAJack Owens 0.92Matthew Geller 0.52
StrikeoutsDavid Eckaus 82Matthew Geller 68

Class 2A

Seffner Christian (19-4) at Mount Dora Christian (21-6), 7

The Crusaders are making their first region final appearance. They have won five straight, including the past four by seven or more runs. The Bulldogs are in the region final for just the second time. They have won 13 straight and keep getting better. In the last four games, Mount Dora Christian has outscored opponents by a combined 49-3. 

Team leaders

CategorySeffner ChristianMount Dora Christian
Batting averageDylan Cheeley .405Ty Quan Wiggins .486
RBIsAndrew Ura 22Collin Priest, Ty Quan Wiggins 31
Home runsSpencer Boynton, Andrew Ura 2Collin Priest 9
ERABen Cheek 0.25Cooper Chapman 1.54
StrikeoutsJoey Jensen 80Mekai Griffin 54

Bishop McLaughlin (20-7) at Sarasota Out-of-Door (21-3), 7

The Hurricanes are in the region final for the first time since 2017 and are one game away from reaching the state semifinals for just the third time in school history. Bishop McLaughlin’s success is due in large part to finding ways to pull through in close games. Of the Hurricanes’ nine straight wins, six were decided by two runs or less, including two that went into extra innings. 

Team leaders

CategoryBishop McLaughlinSarasota Out-of-Door
Batting averageAugie Mojica .409Logan Tribble .487
RBIsAndrew Duncan 18Carter Dierdorf 30
Home runsThree players tied with one.Tanner Fairchild 5
ERAEthan Burkhardt 1.20Carter Dierdorf
StrikeoutsTanner Boccabello 55Josh Cone 60

Continue Reading

General

Softball: Region final recap

Published

on

Class 6A

For the full playoff bracket click here

Scoreboard

Mitchell 8, Venice 0

Viera 5, Durant 0

Prime time performers

INF Sydney Fowler, Jr., Mitchell: Threw a complete-game shutout and hit a two-run homer in a win over Venice.

Friday’s state semifinal schedule

Mitchell vs. Doral Academy, 11:15 a.m.

Class 5A

For the full playoff bracket click here.

Scoreboard

Land O’ Lakes 6, Palmetto 3

Prime time performers

P/3B/CF Mia Fields, Fr., Land O’ Lakes: Allowed four hits and three earned runs to go along with five strikeouts in a win over Palmetto.

SS Nehanda Lewis, Jr., Land O’ Lakes: Stole two bases and scored two runs against Palmetto.

P/UTIL Aliana Mercado, So., Land O’ Lakes: Went 2-for-4 with two runs scored in a win over Palmetto.

Thursday’s state semifinal schedule

Land O’ Lakes vs. Pace-Middleburg winner, 2

Class 4A 

For the full playoff bracket click here.

Scoreboard

Hernando 4, Lake Region 3

Prime time performers

P/1B Ava Braswell, Fr., Hernando: Allowed eight hits and three runs (one earned) while striking out five in a win over Lake Region.

SS Solaris Genberg, Jr., Hernando: Went 2-for-3 with two runs scored in a win over Lake Region.

P/1B Olivia Townsend, Sr., Hernando: Powered the Leopards’ offense by going 2-for-4, including a two-run homer, in a win over Lake Region.

Thursday’s state semifinal schedule

Hernando vs. Plantation American Heritage, noon

Class 3A 

For the full playoff bracket click here.

Scoreboard

Academy of the Holy Names 5, Lakeland McKeel Academy 0

Prime time performers

SS Rachael Petrarca, Sr., Academy of the Holy Names: Hit a homer in a win over Lakeland McKeel Academy

P/3B/2B Bella Sardja, Sr., Academy of the Holy Names: Threw a five-hit shutout with six strikeouts.

3B/RF Maisi Sigler, Fr., Academy of the Holy Names: Hit a double and a homer to go along with an RBI and two runs scored in a win over Lakeland McKeel Academy.

Wednesday’s state semifinal schedule

Academy of the Holy Names vs. Westminster Christian, 2 p.m.

Class 2A

For the full playoff bracket click here.

Scoreboard

Canterbury 9, Fort Myers Evangelical Christian 3

Mount Dora Christian Academy 10, Seffner Christian 0

Prime time performers

P/2B Mackenzie Bergstrom, Jr., Canterbury: Ended up 2-for-4 with two RBIs and a run scored in a win over Fort Myers Evangelical Christian.

RF/2B Mya Bickford, So., Canterbury: Finished 2-for-3 with a triple, an RBI and a run scored in a win over Fort Myers Evangelical Christian.

1B Alayah Pedersen, So., Canterbury: Went 2-for-3 with a double, an RBI and a run scored in a win over Fort Myers Evangelical.

P/2B/3B Morgen Talley, 8th, Canterbury: Hit a two-run homer in a win over Fort Myers Evangelical Christian.

Wednesday’s state semifinal schedule

Canterbury vs. Westminster Academy, TBA

Continue Reading

Trending

Copyright © Prime Time Preps

%d bloggers like this: